Aleksandra Modzelewska

Aleksandra Modzelewska

Adwokat


Kancelaria Adwokacka Aleksandry Modzelewskiej z siedzibą w Radomiu zajmuje się kompleksową obsługą prawną osób fizycznych oraz przedsiębiorców. Zapewniam rzetelne porady prawne z wielu dziedzin prawa. W zakres moich usług wchodzą między innymi rozwody, sprawy o alimenty, sprawy karne, cywilne oraz gospodarcze, sprawy administracyjne. Terminy spotkań oraz ich przebieg dostosowuję do potrzeb każdego Klienta. Świadczę profesjonalne i kompleksowe usługi prawne obejmujące:
  • Doradztwo prawnicze – porady, konsultacje, analizy, opinie,
  • Przygotowanie dokumentów – wnioski, pozwy, odpowiedzi na pozew, apelacje, zażalenia, pisma przedprocesowe i procesowe, umowy, ugody,regulaminy, dokumenty rejestrowe spółek
  • Reprezentację przed sądami wszystkich instancji oraz organami administracji publicznej i samorządowej
Moją dewizą jest indywidualne i uczciwe podejście do Klienta. Każdą sprawę badam rzetelnie i wnikliwie, a wynagrodzenie ustalane jest w odniesieniu do rzeczywiście poniesionych nakładów pracy. Moim celem jest zapewnienie wysokiej jakości usług, efektywność i skuteczność przy jednoczesnej optymalizacji kosztów świadczonych usług. Informuję naszych klientów o wszelkich następstwach planowanych działań.
Kancelaria Adwokacka adwokat Aleksandry Modzelewskiej świadczy pomoc prawną, usługi prawne, obsługę prawną firm i prowadzenie spraw sądowych na terenie całej Polski.